KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12713037
nr 1271 3037
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 86/360, daterad -77, ca 34x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:34:25
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén